لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

برخی دوره های ما
ALT تصویر

چطور بهترین دانش آموز کلاس باشیم

روش اول : انسان خوبی باش

۱. کاری کنید دیگران احساس خوبی داشته باشند نه بد. برای بهترین شاگرد کلاس شدن باید کاری بیشتر از کسب رتبه خوب انجام بدین باید سعی کنید انسان خوبی باشید. شما قرار نیست زورگو یا دلقک کلاستون باشید، این قطعا شما رو بهترین کلاس نمی‌کنه. با احترام گذاشتن به دیگران کاری کنید اونها احساس خوبی به شما داشته باشند و وقتی کار خوبی انجام میدن ازشون تمجید کنید. نسبت به بقیه بدجنس نباشید و دستتشون نندازین و یا حرفای آزار دهنده بهشون نزنین.

۲. کمک‌رسان بقیه باشید. با کمک کردن به دیگران وقتی بهتون نیاز دارند، میتونید انسان خوبی باشید. اگه میدونید که چطوری کاری رو انجام بدین و یا روش آسونتری برای انجامش سراغ دارید، به دیگران هم نشون بدید. خودتون رو باهوش‌تر و بهتر از بقیه ندونید . مهربون و صمیمی باشید. میتونید کارای کوچیک ولی خوبی انجام بدین مثلا وقتی بار سنگینی دستشونه، در رو براشون باز نگه دارین.

  • مثلا اگه یکی نتونست چن روز سر کلاس حاضر شه، بهش پیشنهاد بدین تا برای درس‌ها براش وقت صرف کنید و یا یادداشت‌هاتون رو در اختیازش قرار بدین.

چطور بهترین دانش آموز کلاس باشیم

۳. نسبت به بقیه مودب و متواضع باشیدحتی وقتی بداخلاقی یا بدجنسی می کنند. حتی وقتی دیگران نسبت به شما رفتار بدی دارند، شما متواضع باشید. سرشون داد نزنید و یا دعوای فیزیکی راه نندازید. اسم‌های بد روشون نذارید و یا سد راهشون نشین که بخواین فقط باهاشون لج کنید. به سادگی ازشون بگذرید و باهاشون همان‌طوری برخورد کنید که با بقیه برخورد می‌کنید.

  • با دیگران جرو بحث نکنید و اگه میخوان حرف بزنن بهشون فرصت حرف زدن بدین اینطوری بهشون احترام گذاشتین. حتما به عقایدشون احترام بذارید و نگران این نباشید که کمی متفاوت با شما فکر می‌کنند. باید به دیگران اجازه داد که خودشون باشند و نباید از اینکه متفاوت هستند و عقایدشون فرق داره احساس بدی پیدا کنند.
  • ۴. خونسرد باشید. وقتی سر کلاس درس هستید تا جایی که میتونید خونسرد و آرام باشید. وول نخورید و با بقیه بحث نکنید. همچنین باید تلاش کنید که اگه یکم اوضاع درس و مدرسه سخت شد، مضطرب نشید چون به ضررتون تموم میشه  و باعث میشه نسبت به دیگران هم رفتار بدی نشون بدین.
    • با آروم آروم نفس کشیدن به خودتون کمک کنید تا آروم شید. به خودتون این نکته رو یادآوری کنید که همه چی درست خواهد شد و شما به اندازه کافی قوی هستین که این کارو انجام بدین.
    • نگران گرفتن نمره‌های عالی نباشید. نمره‌های عالی واسه سال آخر شاید مهم باشه که میخواین به دانشگاه راه پیدا کنید. تا جایی که میتونید روی یادگیری درس‌ها تمرکز کنید. یاد گرفتن درس از گرفتن نمره عالی مهم‌تره.

۵. برای بقیه مسایل رو به نفریح تبدیل کنید. سعی کنید همه بهشون خوش بگذره. وقتی سر کلاسید مشتاق و مثبت باشید. انرژی و هیجانی که برای یادگیری دارید باعث میشه بقیه احساس خوبی نسبت به یادگیری داشته باشند. همچنین باعث میشه بقیه هم احساس هیجانشون رو در این شرایط نشون بدن. در حالی که در شرایط عادی از بقیه  پنهونش می‌کردند.

  • مثلا موضوع درسی که باید یاد بگیرید در مورد سیاره‌ها سر کلاس علومه. یه عکس باحال از سیاره مورد علاقه‌تون پیدا کنید و به بقیه نشون بدین و اونا رو هم به چالش دعوت کنید تا عکسی از سیاره محبوبشون پیدا کنند.
ارسال یک نظر

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور